در مورد سینی کابل آسیا

سینی کابل آسیا تولیدکننده انواع سینی کابل ، لوله فولادی و لوله فلکسی

سینی کابل

سینی کابل یک سازه فلزی یا پلاستیکی است که برای حمایت و محافظت از کابل‌های برقی، شبکه‌های ارتباطی و سیم‌های دیگر استفاده می‌شود.

لوله های فولادی و فلکسی

لوله‌های فولادی و فلکسی دو نوع لوله متداول در صنعت ساخت و ساز و صنایع دیگر هستند.

خرید عمده سینی کابل
تولید کننده سینی کابل

سینی کابل آسیا

تولید کننده سینی کابل و لوله های فولای برق و پخش لوله هایه شلاقی فلکسیبل و جعبه تقسیم پلاستیکی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. سینی های کابل فلزی از ورق فولادی معمولی یا ورق استیل زنگ نزن ساخته می شود. ضخامت سینی ها، عرض و ارتفاع آنها و تعداد خم های واقع در لبه های بالای آنها بر مبنای مشخصات بارگذاری و تعداد و نوع کابل ها، توسط کارفرما معین می شود.

سینی های ساخته شده از ورق فولادی در وان های روی مذاب به صورت عمقی گالوانیزه می شود (HDG). در محیط های اسیدی و خورنده از ورق استیل زنگ نزن ( ترجیحاً ۳۱۶ L) استفاده می گردد. در محیط های خشک و گرم می توان از ورق های گالوانیزه فابریک نیز استفاده نمود. در این نوع سینی ها، محل های برش و پانچ فاقد پوشش روی است که در صورت وجود رطوبت در محیط امکان زنگ زدن خواهند داشت. سینی ها به طور معمول در شاخه های ۳ متری ساخته می شود مگر اینکه کارفرما مشخصات دیگری طلب نماید.

ما به شما تضمین
کیفیت و قیمت کالا می دهیم

1390
سال تاسیس
1
فروشگاه
90
شرکت با ما کار می کند
750
پروژه های تکمیل شده

سینی کابل آسیا

با سینی کابل آسیا، به دنیایی از قدرت و انعطاف پا می‌گذارید. ما برترین تولیدکننده و توزیع کننده سینی کابل، لوله‌های فولادی و فلکسی هستیم. هدف ما ارائه راه حل‌هایی قوی و هوشمند برای صنایع مختلف است، به همان شیوه‌ای که تنها با زیرساخت‌های ما می‌توانید به بالاترین انجام‌ها دست یابید.